Informační schůzka

V pondělí 28. 6. 2021  od 16:00 hodin na zahradě školky ( v případě špatného počasí v budově), se bude konat schůzka rodičů nově přijatých dětí do MŠ (od září 2021).

Zápis do prvního ročníku ZŠ pro školní rok 2020/2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

vzhledem k situaci ohledně koronaviru proběhne zápis do prvního ročníku netradičně. Zápis se v termínu avizovaném na plakátech neuskuteční.

Přihlášky ke vzdělávání , popř. žádost o odklad si můžete stáhnout na webových stránkách školy nebo si je po domluvě můžete vyzvednout přímo ve škole za dodržení hygienických pravidel.

Přihlášky či žádosti vyplňte a doručte v termínu od 1. dubna 2020 do 24.dubna 2020 do základní školy.

Možnosti doručení:

• datovou schránkou nebo emailem s elektronickým podpisem,
  • osobně do schránky školy,
  • osobně v kanceláři školy po telefonické domluvě a za dodržení hygienických pravidel.

Rozhodnutí o přijetí  bude vydáno nejpozději 30. dubna 2020 a zveřejněno způsobem obvyklým - na webových stránkách školy, na vývěskách.

Rozhodnutí o nepřijetí či odkladu bude vydáno nejpozději 30. dubna 2020 a odesláno zákonným zástupcům.

Motivační část zápisu bychom rádi uskutečnili později, termín dle situace ve státě.

Díky momentální kapacitě naší školy (od 1.4.2020 navýšena na 60 žáků) budeme letos příjmat maximálně 13 prvňáčků.

Koronavirus - informace 25.2.2020

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,

situace ve věci šíření koronaviru se mění. Do včerejšího dne byla rizikovou oblastí pouze Čína.

Nyní je riziková oblast definována takto:

Čína, Jižní Korea, Itálie – region Lombardie a oblast Benátek.

Osoby, které přicestují z rizikových oblastí, by měly kontaktovat naši stanici – následně jim vydáme rozhodnutí o 2 týdenní (či jiné dle konkrétních okolností) karanténě.

Pokud se u těchto osob objeví horečka, kašel či dušnost – musí IHNED volat Kliniku infekčních nemocí Fakultní nemocnice Hradec Králové

V příloze zasílám aktualizovaný materiál – Co dělat – Coronavirus 25.2.2020.pdf včetně kontaktů.

Prosíme o zveřejnění a rozšíření po Vaší linii.

Aktuální informace doporučujeme získávat ze stránek Ministerstva zdravotnictví - www.mzcr.cz i Ministerstva zahraničí – www.mzv.cz

Tuto informaci rozesíláme stejnými cestami, jako informaci první z 29.1.2020. Nicméně lze uvažovat, že rizikové oblasti se budou rozšiřovat a my nebudeme schopni s každou aktualizací znovu všechny e-maily rozesílat.

Proto nadále odkazujeme na naše webové stránky (www.khshk.cz), kde budeme udržovat aktuální SEZNAM RIZIKOVÝCH OBLASTÍ

V případě dotazů se neváhejte na mě obrátit.

S pozdravem

Ivan Kučera

odhlašování obědů na tel.