Co nás čeká v lednu 2020!

7.1. Plavání - pravidelná lekce  třída Berušek                                                                                                                                                                                                                                      9.1. Lyžařský výcvik – pro přihlášené děti

Tato lekce se z důvodu nepříznivých sněhových podmínek neuskuteční. Zda bude nahrazena, zatím nevíme.

14.1. Malá technická univerzitaprojektový den pro starší děti

Třída Berušek a asi deset starších dětí od Včeliček.

Tentokrát s názvem „ Malý architekt“

16.1. Lyžařský výcvik – pro přihlášené děti z obou tříd

21.1.  Plavání - pravidelná lekce - třída Berušek

23.1.  Lyžařský výcvik – pravidelná lekce pro přihlášené děti z obou tříd.

28.1. Plavání – závěrečná lekce - třída Berušek

30.1. Lyžařský výcvik

Průběh lyžařského výcviku je závislý na počasí a sněhových podmínkách na sjezdovce.

O případných změnách vás budeme vždy informovat.

Co dítě potřebuje do MŠ

Co dítě potřebuje:

Prosíme rodiče, aby mělo dítě všechny věci podepsané. Samo si je často nepozná.

• uzavřené bačkorky, odpovídající velikosti nohy dítěte, NE pantofle
  • Pohodlné oblečení do třídy - hrací kalhotky v pase do gumy, děvčata mohou mít krátkou sukénku (NE  dlouhé šaty), leginy, bavlněné tričko s krátkým nebo dlouhým rukávem
  • náhradní oblečení: spodní prádlo - kalhotky-slipy, košilku-tílko, punčocháče, ponožky, tričko, tepláky
  • pyžamo
  • PRAKTICKÉ OBLEČENÍ VEN DLE AKTUÁLNÍHO POČASÍ A ROČNÍHO OBDOBÍ.     Na vycházky chodíme denně i za nepříznivého počasí, děti se snadno umažou - tepláky, mikinu, bundu, vhodnou obuv.
  • pláštěnku, gumáky s teplými ponožkami                                                                                                                    Věci dětem uložte do oranžových tašek v šatně, gumáky do botníku v šatně, pláštěnku na věšák.
  • papírové kapesníčky – 1x v krabici a 1x balení 10x10